GALA Kwiaciarnia - Dębica, ul. Piłsudskiego 16. Zadzwoń i zapytaj o wycenę: Tel. 530 715 501

Go to top of page

Ślubne dekoracje kwiatowe

Ślub to ważne wydarzenie w życiu i z pewnością każdy z nas chciałby aby ten dzień był wyjątkowy. Oczywiście główny klimat tworzą goście i Para Młoda, jednakże dodatki również pełnią istotną rolę. Dekoracje ślubne to nie tylko bukiet ślubny dla Pani Młodej. Dekoracje kwiatowe na ślub to bardzo dobre rozwiązanie aby nadać swojemu przyjęciu oryginalności oraz unikalnego charakteru.

dekoracja stołu wykonana przez Kwiaciarnię przy Fontannie w Łukowie

Dekoracje ślubne w Łukowie

Bukiet Ślubny to niewątpliwie ważny atrybut każdej Pani Młodej. Tradycyjne wiązanki ustępują już miejsca nowszym trendom. Bukiety ślubne o asymetrycznym, nieregularnym kształcie coraz częściej zdobywają serca przyszłych Panien Młodych. Nowoczesne bukiety ślubne można zamówić w wielu lokalnych kwiaciarniach. Przykładem takiego miejsca, oferującego również dekoracje na ślub w Łukowie, jest Kwiaciarnia przy Fontannie, która od wielu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony osób planujących ślub i wesele.

Kwieciste tła dla nowożeńców

Bukiet ślubny to nie jedyna dekoracja, którą wykonuje się z kwiatów. Wszelkiego rodzaju dodatki na stołach, żyrandolach, przed salą weselną a także w kościele wykonuje się z kwiatów żywych, w taki sposób aby tworzyły spójną całość. Dekoracje ślubne to także tła, umieszczane za Parą Młodą, czyli tzw. "back dropy". Tworzy się je w postaci ścianek, łuków oraz pergoli, które są bardzo dobrym pomysłem na wyróżnienie stolika Pary Młodej, jednocześnie tworząc przepiękne tło dla fotografii ślubnej.

dekoracje ślubne w wykonane przez Kwiaciarnię przy Fontannie w Łukowie

Jesienne dekoracje na ślub

Lawendowe dekoracje ślubne to bardzo trafna propozycja na jesienną uroczystość. Pamiętajmy, że niezależnie od tego w jakiej kolorystyce i tonacji wybierzemy dodatki, ważne aby całość dekoracji była spójna i zachowana w jednym stylu. Możemy w ten sposób udekorować krzesła nowożeńców, a nawet tort weselny, który zyska nowego, niezwykłego charakteru.

Dekoracje na ślub wykonane przez specjalistów

Na pewno umiejętnie dobrane dekoracje ślubne zachwycą nie tylko gości ale także Państwa Młodych. Pamiętajmy, że w pełni profesjonalne dekoracje kwiatowe na ślub wykona dobra i sprawdzona florystka. Możemy skorzystać z bogatego doświadczenia specjalisty w tym temacie lub zażyczyć sobie stworzenia czegoś zupełnie nowego, zgodnie z naszą wymarzona wizją.